Форум Чернигова  

Вернуться   Форум Чернигова > Чернигов > Объявления (барахолка) > Детский мир

Важная информация

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 17.03.2016, 13:34   #11
zivaka
Гость

Какая милая одежда для малышей Кстати всегда там покупаю. Так как качественную и не дорогу одежду сложно найти.
  Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.04.2016, 20:36   #12
Alisa
Завсегдатай

Красивые летние бодики с аппликацией на груди, мягкие, приятные к телу 100% хлопок трикотаж от

Alisa вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.04.2016, 23:39   #13
asimminiya
Гость

Много хороших товаров. Еще мне очень нравится ассортимент брала несколько боди для своей девочки Качество ткани высокое, приятное к телу и цвета насыщенные..
Старый 20.07.2016, 20:38   #14
Karina
Завсегдатай

ось дуже класний інтернет магазин з дитячим одягом хороший вибір товару, за доступними цінами, і якість класна, рекомендую
Karina вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.10.2016, 22:46   #15
Alisa
Завсегдатай

Ми щиро бажаємо, щоб шлях кожного малюка в цьому світі починався з теплих обіймів і турботи люблячих батьків, а вибір одягу - одна з можливостей подарувати своїм малюкам не тільки комфорт і здоров'я, а й яскраві, радісні емоції. Ми з радістю допоможемо Вам регулярно поповнювати гардероб Вашої дитини найкращою дитячим одягом, економлячи при цьому Ваш бюджет!
Старый 28.10.2016, 07:56   #16
Alisa
Завсегдатай

Перш за все, дитячий одяг має бути зручним, незалежно від того, призначена вона для повсякденного носіння або для урочистого заходу. Діти дуже активні, тому речі не повинні заважати руху. Другий дуже важливий критерій - екологічність. Варто віддавати перевагу одягу, зшите із натуральних, «дихаючих» тканин. Це важливо, в першу чергу, для здоров'я малюка. У якісної і гарному одязі дитина буде відчувати себе комфортно, вільно, а батьки зможуть насолоджуватися тим, що їхній малюк виглядає чудово. Погодьтеся, все люблячі мами і тата прагнуть до того, щоб дати своєму малюкові все найкраще, будь то одяг, харчування або іграшки.
Старый 08.11.2016, 01:18   #17
Karina
Завсегдатай

Я вже довгий час купляю одяг в інтернет магазині, так дуже зручно купляти, і тут дуже великий вибір речей, і час суттєво економлю, і досить дешевші речі ніж на ринках, я купляю частіше дуже класні ціни і хороша якість.
Karina вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 09.11.2016, 19:57   #18
Alisa
Завсегдатай

Ми з любов'ю формували асортимент магазину таким чином, щоб всі види популярної одягу для дітей були представлені найкращими, найяскравішими, красивими і зручними для малюків моделями, а це досить великий вибір: боді, комбінезони, брюки і шорти, футболки та піжами, дитячі шапочки для всіх пір року, курточки і теплі жилети, а також сукні, спіднички і сарафани для дівчаток. Крім бренду Carters , ми пропонуємо одяг для дітей GAP, Old Navy , Crazy 8 , Gymbore e та інших відомих світових торгових марок.

Старый 23.11.2016, 18:54   #19
Alisa
Завсегдатай

При виборі одягу для дітей, батьки повинні пам'ятати, що дизайн і функціональність одягу в ранні роки формують подальші смаки, вміння правильно поєднувати різні речі за стилем, кольором і фактурою.

Старый 24.11.2016, 15:11   #20
Karla
Гость

Какие хорошие малыши. Одежда довольно симпатичная. Думаю может что о прикупим для своего богатыря. Думаю купить зимний комбинезон для сына Скидки будут огромные, главное успеть.
Ответ